Yolanthe organiseert surpriseparty voor vertrekkende Sneijder

Wesley Sneijder is de laatste dag voor vertrek naar Brazilië enorm verrast door zijn vrouw Yolanthe. De middenvelder van Oranje had gerekend op een laatste dagje vrijaf met zijn vriendin, maar in plaats daarvan werd hij naar Zandvoort gereden. Het chagrijn over die trip veranderde snel toen bleek dat Yolanthe een surpriseparty had georganiseerd voor zijn verjaardag op 9 juni. 

De Telegraaf schrijft dat Najib Amhali van de partij was om zijn nieuwe WK-hit te overhandigen. In Bad Zuid in Zandvoort werd verder uitgebreid gebruncht met ongeveer vijftig familieleden en vrienden. ‘Iedereen in de luxueuze strandtent droeg een wit shirt met daarop het cijfer 30’, schrijft de ochtendkrant.

Sneijder vertrok donderdagmiddag met Oranje naar Brazilië, waar de komende weken het WK wordt gespeeld. Het Nederlands elftal neemt het op tegen Spanje, Chili en Australië. Voor vertrek werd de selectie uitgezwaaid door honderden enthousiaste fans. (foto: Pro Shots)

Praat Mee!