-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Problemen voor Duitsers
Duitsland geldt als één van de topfavorieten voor de eindwinst in Brazilië aankomende zomer. Toch heeft de Duitse bondscoach Joachim Löw hoofdbrekens, een aantal van zijn belangrijkste spelers zijn geblesseerd of niet in vorm.
‘Er zijn acht of negen spelers die al lange tijd niet hebben gespeeld’, zei Löw zondagmiddag in Nice na de loting voor het EK 2016. ‘Zij hebben geen wedstrijdritme en voor sommigen is het nog maar de vraag of ze op tijd terug zijn voor het WK. Dat bezorgt mij’, aldus Löw.
Op de lange lijst met spelers die geblesseerd zijn of net terugkomen van een lange blessure prijken de namen van Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger, Ilkay Gundogan, Sven Bender, Mats Hummels, Miroslav Klose, Mario Gomez, Holger Badstuber en Benedikt Höwedes. ‘Op het WK hebben we spelers nodig die een erg goed ritme hebben’, gaf Löw bovenstaande spelers aan. (Foto: Pro Shots)