Manager Celtic snapt Van Gaal niet

Celtic-verdediger Virgil van Dijk behoort niet bij de 33 spelers die in de voorselectie van Louis van Gaal zitten voor de oefenwedstrijd tegen Frankrijk op 5 maart. Het lijkt erop dat Van Dijk het WK wel op zijn buik kan schrijven, dit tot onbegrip van manager Neil Lennon.

‘Hoewel ik er nog niet hem hem over gesproken heb, moet het een enorme teleurstelling zijn voor Virgil’, zegt Lennon aan Voetbal International. ‘Ikzelf ben wel verrast, want naar mijn mening is hij goed genoeg voor een plaats bij de eerste 33. Waarom hij niet is opgenomen? Geen idee. Dat moet je Louis van Gaal maar vragen.’

Van Dijk heeft zijn debuut voor Oranje nog niet gemaakt. Hij speelde wel al twee keer voor Nederland U-21. (foto: Pro Shots)

Praat Mee!