Bekijk hieronder het volledige wedstrijdschema per poule van het WK 2014 in Brazilië. Wedstrijden van Oranje zijn vetgedrukt.

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Donderdag 12 juni22:00 uurSao Paulo Brazilië - Kroatië 3-1
Vrijdag 13 juni18:00 uurNatal Mexico - Kameroen 1-0
Dinsdag 17 juni21:00 uurFortaleza Brazilië - Mexico 0-0
Woensdag 18 juni24:00 uurManaus Kameroen - Kroatië 0-4
Maandag 23 juni22:00 uurBrasilia Kameroen - Brazilië 1-4
Maandag 23 juni22:00 uurRecife Kroatië - Mexico 1-3

Groep B

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Vrijdag 13 juni21:00 uurSalvador Spanje - Nederland 1-5
Vrijdag 13 juni24:00 uurCuiaba Chili - Australië 3-1
Woensdag 18 juni18:00 uurPorto Alegre Australië - Nederland 2-3
Woensdag 18 juni21:00 uurRio de Janeiro Spanje - Chili 0-2
Maandag 23 juni18:00 uurCuritiba Australië - Spanje 0-3
Maandag 23 juni18:00 uurSao Paulo Nederland - Chili 2-0

Groep C

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zaterdag 14 juni18:00 uurBelo Horizonte Colombia - Griekenland 3-0
Zondag 15 juni03:00 uurRecife Ivoorkust - Japan 2-1
Donderdag 19 juni18:00 uurBrasilia Colombia - Ivoorkust 2-1
Donderdag 19 juni24:00 uurNatal Japan - Griekenland 0-0
Dinsdag 24 juni22:00 uurCuiaba Japan - Colombia 1-4
Dinsdag 24 juni22:00 uurFortaleza Griekenland - Ivoorkust 2-1

Groep D

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zaterdag 14 juni21:00 uurFortaleza Uruguay - Costa Rica 1-3
Zaterdag 14 juni24:00 uurManaus Engeland - Italië 1-2
Donderdag 19 juni21:00 uurSao Paulo Uruguay - Engeland 2-1
Vrijdag 20 juni18:00 uurRecife Italië - Costa Rica 0-1
Dinsdag 24 juni18:00 uurNatal Italië - Uruguay 0-1
Dinsdag 24 juni18:00 uurBelo Horizonte Costa Rica - Engeland 0-0

Groep E

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zondag 15 juni18:00 uurBrasilia Zwitserland - Ecuador 2-1
Zondag 15 juni21:00 uurPorto Alegre Frankrijk - Honduras 3-0
Vrijdag 20 juni21:00 uurSalvador Zwitserland - Frankrijk 2-5
Vrijdag 20 juni24:00 uurCuritiba Honduras - Ecuador 1-2
Woensdag 25 juni22:00 uurManaus Honduras - Zwitserland 0-3
Woensdag 25 juni22:00 uurRio de Janeiro Ecuador - Frankrijk 0-0

Groep F

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zondag 15 juni24:00 uurRio de Janeiro Argentinië - Bosnië-Herzegovina 2-1
Maandag 16 juni21:00 uurCuritiba Iran - Nigeria 0-0
Zaterdag 21 juni18:00 uurBelo Horizonte Argentinië - Iran 1-0
Zaterdag 21 juni24:00 uurCuiaba Nigeria - Bosnië-Herzegovina 1-0
Woensdag 25 juni18:00 uurPorto Alegre Nigeria - Argentinië 2-3
Woensdag 25 juni18:00 uurSalvador Bosnië-Herzegovina - Iran 3-1

Groep G

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Maandag 16 juni18:00 uurSalvador Duitsland - Portugal 4-0
Maandag 16 juni24:00 uurNatal Ghana - VS 1-2
Zaterdag 21 juni21:00 uurFortaleza Duitsland - Ghana 2-2
Zondag 22 juni24:00 uurManaus VS - Portugal 2-2
Donderdag 26 juni18:00 uurRecife VS - Duitsland 0-1
Donderdag 26 juni18:00 uurBrasilia Portugal - Ghana 2-1

Groep H

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Dinsdag 17 juni18:00 uurBelo Horizonte België - Algerije 2-1
Dinsdag 17 juni24:00 uurCuiaba Rusland - Zuid-Korea 1-1
Zondag 22 juni18:00 uurRio de Janeiro België - Rusland 1-0
Zondag 22 juni21:00 uurPorto Alegre Zuid-Korea - Algerije 2-4
Donderdag 26 juni22:00 uurSao Paulo Zuid-Korea - België 0-1
Donderdag 26 juni22:00 uurCuritiba Algerije - Rusland 1-1

Achtste finales

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zaterdag 28 juni18:00 uurBelo Horizontea: Brazilië - Chili1-1 (4-3 n.s.)
Zaterdag 28 juni22:00 uurRio de Janeirob: Colombia - Uruguay2-0
Zondag 29 juni18:00 uurFortalezac: Nederland - Mexico2-1
Zondag 29 juni22:00 uurRecifed: Costa Rica - Griekenland1-1 (6-4 n.s.)
Maandag 30 juni18:00 uurBrasiliae: Frankrijk - Nigeria2-0
Maandag 30 juni22:00 uurPorto Alegref: Duitsland - Algerije2-1
Dinsdag 1 juli18:00 uurSao Paulog: Argentinië - Zwitserland1-0
Dinsdag 1 juli22:00 uurSalvadorh: België - Verenigde Staten2-1

Kwartfinales

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Vrijdag 4 juli18:00 uurRio de Janeiro1: Frankrijk - Duitsland0-1
Vrijdag 4 juli22:00 uurFortaleza2: Brazilië - Colombia2-1
Zaterdag 5 juli18:00 uurBrasilia3: Nederland - Costa Rica0-0 (4-3 n.s.)
Zaterdag 5 juli22:00 uurSalvador4: Argentinië - België1-0

Halve finales

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Dinsdag 8 juli22:00 uurBelo HorizonteHF1: Brazilië - Duitsland1-7
Woensdag 9 juli22:00 uurSao PauloHF2: Nederland - Argentinië0-0 (2-4 n.s.)

Troost finale

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zaterdag 12 juli22:00 uurBrasiliaBrazilië - Nederland0-3

Finale

DatumTijdstipSpeelstadWedstrijdUitslag
Zondag 13 juli21:00 uurRio de JaneiroDuitsland - Argentinië1-0 n.v.